Jaunpiebalgas vidusskolas bioloģijas skolotājai DAIGAI RUBENEI "Ekselences balva" !!!

SVEICAM un LEPOJAMIES!

"Ekselences balva” ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kas plašākas sabiedrības vidū ļauj atklāt dabaszinātnēs un matemātikā patiesi izcilus skolotājus, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstošu laikam. Vienlaikus tā ir platforma skolotājiem saistošu un oriģinālu ideju apmaiņai.

Konkursa fināla kārta norisinājās šodien Rīgas Teikas vidusskolā. Dienas gaitā skolotāji vadīja un modelēja mācību stundas skolēniem, analizēja mācību situācijas, risināja metodiskus uzdevumus.

Žūrijā bija Latvijas Universitātes, Valsts izglītības satura centra eksperti, uzņēmumu pārstāvji, iepriekšējā gada Ekselences balvas laureāti.

daiga1

daiga2