svarigi

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību, ministru prezidenta sasauktajā valdības ārkārtas sēdē tika nolemts Latvijā līdz Lieldienām izsludināt ĀRKĀRTAS situāciju, nosakot virkni stingru, ierobežojošu pasākumu.

Līdz ar to:

Centralizētie eksāmeni 12.klasei svešvalodās notiks laika posmā no 12.-15. maijam.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem KATRU PIRMDIENU ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimenes locekļi nav apmeklējuši "Covid-19" skartās valstis vai teritorijas, kā arī nav bijuši kontaktā ar "Covid-19" saslimušajiem vai viņu kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju nekā citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Mācību process skolā no 12.marta līdz 14.aprīlim nenotiks. Skolēni SKOLU NEAPMEKLĒ.

1.-12.klasei mācības notiks attālināti, no 23.marta, izmantojot e-klasi. Detalizētāka informācija vēl tiks sniegta, lūdzu, sekojiet jaunumiem!