Jaunpiebalgas vidusskola

Domā labu, runā labu, dari labu!

Filtrs
  • ŠONEDĒĻ 01.04.2019.-05.04.2019.

    ŠONEDĒĻ 01.04.2019.-05.04.2019.
    DEŽŪRĒ: 11. Kl.– sk. A. Ratiņš(I,III), sk. J. Šāvējs(II,V), sk. I. Ciekurzne (IV)
    VADĪBAS DEŽURAS:
    Pirmdiena, Trešdiena: Arnis Ratiņš
    Otrdiena

    ...
  • ŠONEDĒĻ 01.10.2018.-05.10.2018.

    ŠONEDĒĻ 01.10.2018.-05.10.2018.
    DEŽŪRĒ: 9(II). KLASE SK. I. Balode (I,III, V) sk. L. Lorence (II,IV)
    VADĪBAS DEŽURAS:...

  • ŠONEDĒĻ 02.09.2019.-06.09.2019.

    DEŽŪRĒ: 12. Klase sk. R. Jaksta (III,V). Sk. L. Lorence (II,IV)

    VADĪBAS DEŽŪRAS:
     Trešdiena – Arnis Ratiņš
    Otrdiena – Ieva Ciekurzne
    Ceturtdiena- Dainis Šulcs...

  • ŠONEDĒĻ 02.12.2019. - 07.12.2019.

    ŠONEDĒĻ 02. 12. 2019. - 07. 12. 2019.
    DEŽŪRĒ: 10. klase – sk. D. Rubene (I;III;IV;V), M. Apsīte (II)
    VADĪBAS DEŽŪRAS:
    Pirmdiena, ceturtdiena – Dainis Šulcs
    Otrdien, trešdiena

    ...
  • ŠONEDĒĻ 03.12.2018.-07.12.2018.

    ŠONEDĒĻ 03.12.2018.-07.12.2018.
    DEŽŪRĒ: 5. (I) . KLASE SK. Liena Vaļģe (I), A. Ķīķere (II), S. Pupure (II), I. Elksne (IV, V)
    VADĪBAS

    ...
  • ŠONEDĒĻ 04. 11. 2019. - 08. 11. 2019.

    ŠONEDĒĻ 04. 11. 2019. - 08. 11. 2019.
    DEŽŪRĒ: 7.(II)– sk. I. Ciekurzne (I), A. Ķīķere (II, III, IV, V).
    VADĪBAS DEŽŪRAS:
    Pirmdiena, otrdien, trešdiena - Ieva Ciekurzne...

  • ŠONEDĒĻ 04.02.2019.-08.02.2019.

    ŠONEDĒĻ 04.02.2019.-08.02.2019.
    DEŽŪRĒ: 8.(II) . KLASE SK. I. Bērziņa (I,II,IV,V), Sk. Velga Zariņa – Romanova(III)
    VADĪBAS DEŽURAS:
    Pirmdiena, Trešdiena: Arnis Ratiņs...

  • ŠONEDĒĻ 04.03.2019.-08.03.2019.

    DEŽŪRĒ: 6.(II)– sk. M. Apsīte (II,III), V. Černoglazovs (IV), S. Vlodare (I,V)
    VADĪBAS DEŽŪRAS:
    Pirmdiena, trešdiena- Arnis Ratiņš
    Otrdiena – Ieva Ciekurzne
    Ceturtdiena-

    ...
  • ŠONEDĒĻ 05.11.2018.-09.11.2018.

    ŠONEDĒĻ 05.11.2018.-09.11.2018.
    DEŽŪRĒ: 7.(II). KLASE SK. V. Kļaviņa (II,III,IV) sk. B. Kalniņa – Eglīte (I,V)
    VADĪBAS DEŽURAS:
    Pirmdiena, Trešdiena: Arnis Ratiņs
    Otrdiena –

    ...
  • ŠONEDĒĻ 06.01.2020. - 10.01.2020.

    ŠONEDĒĻ 06. 01. 2020. - 10. 01. 2020.
    DEŽŪRĒ: 8.1. klase – sk. G. Kundrate (I), V. Kļaviņa (II, III, IV), R. Jaksta (V)
    VADĪBAS DEŽŪRAS:
    Pirmdiena, ceturtdiena – Dainis Šulcs ...

Copyright © 2016. All Rights Reserved.