Jaunpiebalgas

vidusskola

www.karjerascentrs.lv - par profesionālās un augstākās izglītības iestādēm, mācību kursiem, kā arī apraksti par profesijām.
www.izaugsme.lv - par profesionālās un augstākās izglītības iestādēm, mācību kursiem Latvijā, par mācību iespējām ārzemēs, kā arī apraksti par profesijām.
www.izm.gov.lv - par profesionālās un augstākās izglītības iestādēm.
www.piaa.gov.lv - par profesionālās un augstākās izglītības iestādēm, mācību kursiem un izglītības un darba iespējām ārzemēs.
www.sf.gov.lv - par studiju un studējošo kreditēšanas jautājumiem.
www.nva.lv - par bezdarbnieku profesionālo apmācību.
www.lak.lv - par amatu apguves iespējām( arī cilvēkiem ar nepabeigtu pamatizglītību un personām ar garīgiem un fiziskiem veselības traucējumiem) pie amatu meistariem.
www.niid.lv - par profesionālās un augstākās izglītības iestādēm; karjeras izvēles testi. Informācija par Valsts ieskaitēm un eksāmeniem, par Latvijas izglītības iestādēm. Datubāzē ir profesionālās vidējās izglītības programmas, augstākās izglītības studiju programmas, kā arī augstskolu un koledžu izglītības piedāvājums. Atrodami 7 karjeras izvēles testi.
www.iespejas.lv
www.prakse.lv - sadaļā STUDIJAS alfabēta kārtībā ir studiju programmas, augstskola, studiju veids, ilgums, iegūstamais grāds. Ir pieejams meklētājs pēc studiju virziena, izglītības iestādes un to atrašanās vietas.
www.uzdevumi.lv - sadaļā KUR MĀCĪTIES iespēja izvēlēties informāciju par visu līmeņu studijām un atbilstošām programmām.
www.studentam.lv - sadaļā IZGLĪTĪBA Latvijas izglītības iestādes un izglītības iespējas ārzemēs.
www.piaa.gov.lv/Euroguidance - izglītības iespējas( ko un kur mācīties); publikācijas, metodiskie un informatīvie materiāli( iepazīsti izglītības un darba pasauli- CD- ROM formāts); ES dokumenti par karjeras izvēles un konsultēšanas tēmām; Eiropas portāli( PLOTEUS, ESTIA, EURES, EURYDICE u.c.).
www.izmpic.gov.lv - profesionālā izglītība un profesiju standarti.
www.karjerascentrs.lv - profesiju apraksti. Nepieciešama bezmaksas reģistrācija. Sadaļā KARJERAS IZVĒLE ir karjeras informācija- profesijas, izglītības iespējas. Meklēšana- gan pēc alfabēta, gan vietas, gan izglītības veida un interešu jomas. Sadaļā IZPĒTI SEVI- interešu tests un datorspēle ES un MANA KARJERA.
www.cv-online.lv
www.e-darbs.lv
www.workingday.lv
www.vakance.lv
www.cvmarket.lv
www.fontes.lv
www.ariko.lv
personāla atlases firmas- www.careercenteronline.org
virtuālais karjeras centrs( e-konsultēšana, e-apmācība, resursi)
www.stepfour.com/jobs  www.occupationsguide.cz/en
profesiju apraksti angļu valodā
www.isec.gov.lv - kādas vidējās izglītības programmas atbilst konkrētajai studiju programmai; kādi centralizētie eksāmeni jākārto. Par papildus prasībām augstskola informē vismaz piecus mēnešus pirms uzņemšanas sākšanas.
www.izaugsme.lv - pieprasītāko profesiju TOPS, progresīvās profesijas, aktualitātes un jauninājumi par darba tirgu.
www.aiknc.lv - informācija par augstskolu un koledžu statusu, licencēšanu un akreditāciju.
www.izmpic.lv - nodarbinātības apraksts, kvalifikāciju līmenis, apmācības programma.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Rīgā ir PKIVA ir informācijas kabinets, kas nodarbojas ar informācijas vākšanu, apkopošanu un sniegšanu. Var rakstīt konkrētus jautājumus par konkrētām mācību iestādēm.