Jaunpiebalgas

vidusskola

diena dejai.0120.oktobrī Jaunpiebalgas vidusskolā bija pasākums: "Diena dejai"

VIDEO no pasākuma

cetras atslegasNometne ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017" noslēgums

FOTO

Izglītojoša un atpūtas nometne Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadu talantīgajiem bērniem vecumā no 14 līdz 16 gadiem ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017" šogad aizritēja Jaunpiebalgas vidusskolā. Nometnes devīze bija - personības attīstību veido pašiniciatīva, drosme un radošums.
Tā ir ikgadēja balva, kas nopelnāma ar čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā. Nometnes izmaksas sedz sadraudzības pašvaldības, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus.

cetras atslegasNOMETNE ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017"

Šajā nedēļā Jaunpiebalgā pulcējas jaunieši no  Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadiem, lai darbotos izglītojošā un atpūtas nometnē ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017". Tā skolēniem  ir balva, kas nopelnīta par čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā.Nometnes izmaksas sedz pašvaldība, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus.

Šogad jaunieši padziļināti apgūSt sabiedrisko attiecību jomu, lietišķo etiķeti, publisko runu un medijpratību, kā arī attīsta debašu mākslu aizrautīgu skolotāju vadībā. Nometnē kopā ar bērniem darbojas arī vieslektori: Vita Brakovska, personības izaugsmes trenere, organizācijas ZINIS vadītāja, Māris Resnis, piedzīvojumu organizācijas LŪZUMPUNKTS apmācību treneris, Rolands Ozols - konsultants personības un domāšanas attīstības jautājumos, Mūžizglītības un kultūras institūta “VITAE” vadītājs,  Māris Tūtins - NATO Izcilības centra vecākais eksperts, kurš mudinās jauniešus domāt un kritiski izvērtēt virtuālajā vidē pieejamo informāciju  un padomāt, ko par ikvienu no mums vēsta mūsu viedtālrunis, mājas lapas, kuras apmeklējam, un sociālie tīkli, kuros veidojam savu dzīvi.

Nometnes devīze -  personības attīstību veido pašiniciatīva, drosme un radošums.

cetras atslegasSvētdien, 6.augustā Jaunpiebalgas vidusskolā, sāksies izglītojoša un atpūtas nometne "ČETRAS ATSLĒGAS" Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadu jauniešiem vecumā no 14 līdz 16 gadiem.

Tā ir balva, kas nopelnīta par čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā.Nometnes izmaksas sedz pašvaldība, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus.
Šogad plānots padziļināti apgūt sabiedrisko attiecību jomu, lietišķo etiķeti, publisko runu un medijpratību, kā arī attīstīt debašu mākslu aizrautīgu skolotāju vadībā. Nometnē kopā ar bērniem darbosies vieslektori: Vita Brakovska, personības izaugsmes trenere, organizācijas ZINIS vadītāja, Māris Resnis, piedzīvojumu organizācijas LŪZUMPUNKTS apmācību treneris, Rolands Ozols - konsultants personības un domāšanas attīstības jautājumos, Mūžizglītības un kultūras institūta “VITAE” vadītājs, Māris Tūtins - NATO Izcilības centra vecākais eksperts, kurš mudinās jauniešus domāt un kritiski izvērtēt virtuālajā vidē pieejamo informāciju un padomāt, ko par ikvienu no mums vēsta mūsu viedtālrunis, mājas lapas, kuras apmeklējam, un sociālie tīkli, kuros veidojam savu dzīvi.
Nometnes devīze - personības attīstību veido pašiniciatīva, drosme un radošums.
Pēcpusdienās un vakaros plānotas aktīvas, radošas nodarbības, sarunu šovi, pārgājieni, saldējuma un joku laiks. Un, protams, būs arī Piebalgas gleznaino vietu apskate, desu cepšana ugunskurā, kino vakars (ar popcornu), saliedēšanās spēles, sacensības, VIP erudīcijas spēles. Trešdienas vakarā paredzēts grandiozs futbola mačs kopā (bet varbūt tomēr – pret?) vecākiem.
Noslēguma pasākums 12.augustā plkst.18.00 ar dažādiem pārsteigumiem un krāšņu salūtu

Skolas projekti

1995. gads. Māras krusts. S.Strēle, V.Gansons


1996. gads. Akmens galds. S.Strēle, L.Micāne, A.Ratiņš


1997.gads. Obelisks. S.Strēle, I.Bērziņa