Jaunpiebalgas

vidusskola

cetras atslegasSvētdien, 6.augustā Jaunpiebalgas vidusskolā, sāksies izglītojoša un atpūtas nometne "ČETRAS ATSLĒGAS" Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadu jauniešiem vecumā no 14 līdz 16 gadiem.

Tā ir balva, kas nopelnīta par čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā.Nometnes izmaksas sedz pašvaldība, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus.
Šogad plānots padziļināti apgūt sabiedrisko attiecību jomu, lietišķo etiķeti, publisko runu un medijpratību, kā arī attīstīt debašu mākslu aizrautīgu skolotāju vadībā. Nometnē kopā ar bērniem darbosies vieslektori: Vita Brakovska, personības izaugsmes trenere, organizācijas ZINIS vadītāja, Māris Resnis, piedzīvojumu organizācijas LŪZUMPUNKTS apmācību treneris, Rolands Ozols - konsultants personības un domāšanas attīstības jautājumos, Mūžizglītības un kultūras institūta “VITAE” vadītājs, Māris Tūtins - NATO Izcilības centra vecākais eksperts, kurš mudinās jauniešus domāt un kritiski izvērtēt virtuālajā vidē pieejamo informāciju un padomāt, ko par ikvienu no mums vēsta mūsu viedtālrunis, mājas lapas, kuras apmeklējam, un sociālie tīkli, kuros veidojam savu dzīvi.
Nometnes devīze - personības attīstību veido pašiniciatīva, drosme un radošums.
Pēcpusdienās un vakaros plānotas aktīvas, radošas nodarbības, sarunu šovi, pārgājieni, saldējuma un joku laiks. Un, protams, būs arī Piebalgas gleznaino vietu apskate, desu cepšana ugunskurā, kino vakars (ar popcornu), saliedēšanās spēles, sacensības, VIP erudīcijas spēles. Trešdienas vakarā paredzēts grandiozs futbola mačs kopā (bet varbūt tomēr – pret?) vecākiem.
Noslēguma pasākums 12.augustā plkst.18.00 ar dažādiem pārsteigumiem un krāšņu salūtu