Jaunpiebalgas

vidusskola

cetras atslegasNOMETNE ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017"

Šajā nedēļā Jaunpiebalgā pulcējas jaunieši no  Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadiem, lai darbotos izglītojošā un atpūtas nometnē ,,ČETRAS ATSLĒGAS 2017". Tā skolēniem  ir balva, kas nopelnīta par čaklu un atbildīgu mācību darbu, iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs visa mācību gada garumā.Nometnes izmaksas sedz pašvaldība, lai atbalstītu sava novada talantīgos un mērķtiecīgos skolēnus.

Šogad jaunieši padziļināti apgūSt sabiedrisko attiecību jomu, lietišķo etiķeti, publisko runu un medijpratību, kā arī attīsta debašu mākslu aizrautīgu skolotāju vadībā. Nometnē kopā ar bērniem darbojas arī vieslektori: Vita Brakovska, personības izaugsmes trenere, organizācijas ZINIS vadītāja, Māris Resnis, piedzīvojumu organizācijas LŪZUMPUNKTS apmācību treneris, Rolands Ozols - konsultants personības un domāšanas attīstības jautājumos, Mūžizglītības un kultūras institūta “VITAE” vadītājs,  Māris Tūtins - NATO Izcilības centra vecākais eksperts, kurš mudinās jauniešus domāt un kritiski izvērtēt virtuālajā vidē pieejamo informāciju  un padomāt, ko par ikvienu no mums vēsta mūsu viedtālrunis, mājas lapas, kuras apmeklējam, un sociālie tīkli, kuros veidojam savu dzīvi.

Nometnes devīze -  personības attīstību veido pašiniciatīva, drosme un radošums.

Pēcpusdienās un vakaros jautrības un saliedēšanās spēles, aktīvas, radošas nodarbības, sarunu šovi, pārgājieni, saldējuma un joku laiks. Nometnes laikā plānota arī Piebalgas gleznaino vietu apskate, desu cepšana ugunskurā,  kino vakars (ar popcornu), sacensības, VIP erudīcijas spēles. Trešdienas vakarā paredzēts grandiozs futbola mačs kopā (bet varbūt tomēr – pret?) vecākiem.

Noslēguma pasākums 12. augustā plkst. 18.00 ar dažādiem pārsteigumiem un krāšņu salūtu.

Šī ir jau ceturtā reize, kad tiek organizēta nometne ''ČETRAS ATSLĒGAS". Iepriekšējos gados tā notikusi Amatas, Līgatnes un Priekuļu novados. Noslēguma pasākumā lozēsim, kurā novadā nometne tiks rīkota nākamajā vasarā.

Ieskats nometnes atklāšanas pasākumā ŠEIT

Sagatavoja Diāna Briede,
 izglītības metodiķe