jauniesi 1aprilis

1.aprīlī, plkst. 12.30, Jaunpiebalgā biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Jaunpiebalgas vidusskolas Skolēnu pašpārvaldi organizē Jauniešu līdzdalības darbnīcu, kuras laikā jaunieši iepazīs līdzdalības pamatprincipus un veidos izpratni par līdzdalības lomu ikdienā. Darbnīcā jaunieši uzzinās par līdzdalības veidiem, jauniešu iespējām līdzdarboties un attīstīt savas iniciatīvas novadā.
Norises vieta: Jaunpiebalgas Jauniešu centrs “Tagad”, Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Cēsu novads.

Informācija: www.mindsforculture.com vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aktivitātes tiek īstenotas biedrības “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.